کمد و فایل اداری

کمد و فایل اداری

کمد اداری

کمد و فایل ادارییکی از ملزومات اداره و اتاق کار می باشد . برای خرید کمد اداری ابتدا باید فضایی که برای قرار دادن کمد در نظر دارید را دقیق اندازه گیری کنید . کمدهای اداری معمولا از جنس فلز و چوب و ام دی اف ساخته می شوند . کمد اداری ام دی اف جز در طرح های مدرن و زیبا تولید می شود و دارای رنگ های متنوع می باشد ، قیمت کمد اداری ام دی اف بالاتر از نوع فلزی آن است .

 کمد و فایل اداری
کمد و فایل اداری

فایل اداری

فایل های اداری از لوازمی هستند که شرکت ها و ادارات برای نگهداری و سازماندهی پرونده ها و مدارک از آنها استفاده می کنند. وجود فایل اداری باعث نظم بخشیدن به شرکت می شود و تاثیر زیادی روی دکوراسیون اتاق کار شما دارد بنابراین رنگ آن را متناسب با رنگ دیگر وسایل انتخاب کنید . با توجه به نیازتان می توانید فایل اداری چوبی و یا فایل اداری فلزی خریداری کنید . قیمت فایل چوبی اداری بالاتر از قیمت فایل فلزی اداری است.

کمد بایگانی

یکی از متداولترین روش های بایگانی اسناد استفاده از کمد بایگانی است . کمد بایگانی فلزی قدمت زیادی در بایگانی اسناد دارد ، با ورود کمدهای بایگانی ام دی اف دیگر کمدهای فلزی تنها انتخاب برای بایگانی اسناد نیستند، این کمدها دارای تنوع در رنگ و مدل می باشند و در اندازه های مختلف تولید می شوند و افراد میتوانند بسته به نیاز خود و همچنین فضایی که در اختیار دارند نوع مناسب آن را انتخاب کنند.

فایل کشو

برای نظم بخشیدن به اتاق کار می تونید از فایل های کشویی استفاده کنید حتی با وجود کمد زونکن وجود یک فایل کشو ضروری است با این کار همیشه یک میز کار خلوت و مرتب دارید . این فایل ها با تعداد کشوهای مختلف تولید می شوند که می نوانید بر اساس نیازتان و همچنثین فضایی که در اختیار دارید تعداد کشوی مناسب را انتخاب کنید . تعداد کشوها را طوری انتخاب کنید که کامل زیر میز جا شود .

کمد دوار

 کمد و فایل اداری
کمد و فایل اداری

کمدهای دوار دارای چند طبقه گردان می‌باشند که جهت انجـام بايگاني دوار پوشه ، زونکن و اسنـاد استفاده مي‌شوند . این فایل‌ها حجم بایگانی را در فضایی که اشغال می کنند تا حد زیادی افزایش می دهند و دسترسی به آن را برای کاربران آسان می کنند . کمدهای دوار معمولا از فلز ساخته می شوند ، قیمت کمد بایگانی دوار فلزی بستگی به اندازه آن و ضخامت ورق به کار رفته در آن دارد .

سوالات متداول

✅ ارسال کمد و فایل اداری ها برای مشتری چگونه است؟

ارسال به تهران و سراسر ایران با باربری مخصوص و تا درب منزل است.

✅ کمد و فایل اداری ها از لحاظ جنس و کیفیت تولید چگونه هستند؟

در تمامی انواع کمد و فایل اداری از متریال درجه یک استفاده شده و همگی برش صنعتی بوده و بصورت شرکتی تولید شده اند.

✅ آیا میتوان کمد و فایل اداری را با رنگ دلخواه خود سفارش داد؟

محصولات معمولا با رنگهای متنوع موجود میباشند. در صورتیکه مشتری رنگی غیر از رنگهای موجود را بخواهد با هماهنگی مسئول فروش امکانپذیر است.

✅ آیا امکان خرید محصولاتی دیگر بصورت ست شده با کمد و فایل اداری وجود دارد؟

بله. این کار با هماهنگی مسئول فروش امکان پذیر است و شما میتوانید مبلمان خانه خود را با هم ست نمایید.

✅ نحوه ثبت سفارش به چه صورتیست؟

بصورت اینترنتی و تلفنی میتوانید از مشاوره کارکنان ما بهره برده و سفارش خود را ثبت کنید.

✅ جنس کمد و فایل اداری ها از چیست؟

جنس هر کمد و فایل اداری در توضیحات مربوط به آن آمده است. این اطمینان داده میشود که متریال بکار رفته درجه یک باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما